Firany na metry

W naszym sklepie internetowym można zakupić różnorodne firany na metry do salonu. Dzięki nim każdy salon będzie nowocześnie urządzony, a poza tym firana zadba o to, aby uciążliwi sąsiedzi nie zaglądali do wnętrza poszczególnych pomieszczeń. Jest to bardzo ciekawa ozdoba w salonie, dlatego też warto na nią postawić. Oferujemy firany na metry w różnych wzorach, zapewniamy klientom najlepszej jakości materiały, które nie wyblakną podczas prania i nie uszkodzą się po kilku tygodniach użytkowania. Firana na metry będzie też doskonałym zabezpieczeniem przed kurzem oraz nadmiernymi promieniami słonecznymi.

Bezproblemowe dopasowanie do okien

Firanki na metry oferowane przez nasz sklep można bezproblemowo dopasować do okien, dobierając je m.in. pod kątem szerokości karnisza. Nasz sklep oferuje firany nie tylko do salonów, ale też do sypialni, kuchni, pokojów dziecięcych i młodzieżowych. W każdym z tych pomieszczeń spiszą się one fantastycznie i z pewnością zdołają je ożywić. Firany metrażowe sklep internetowy to szansa na zakupienie nowoczesnych ozdób do swoich domów, dlatego warto skorzystać z tak atrakcyjnych i niezbyt drogich ofert.

Dopasowanie do stylu pomieszczenia

Firany z metra znajdujące się w naszym asortymencie będą mogły być z powodzeniem dopasowane do stylu pomieszczenia. Oferujemy funkcjonalne i praktyczne firany na przelotkach na metry, które mają swój niepowtarzalny fason. Ich dużym atutem jest to, że się nie gniotą, dlatego nie zachodzi konieczność ich regularnego prasowania. Do wyboru w naszym sklepie są firany w kolorze białym, beżowym, ale też coraz modniejszym ecru. Firany mogą mieć zróżnicowaną długość, zależnie od potrzeb klienta, który ma decydujący głos w kwestii ich doboru. Firanki posiadają na sobie haftowane kwiaty, ale też zawijasy i wzory geometryczne. Nasz asortyment cały czas się poszerza.