Aplikacja jajcapp

Czy weseli i ciągle uśmiechnięci ludzie mają w życiu lepiej? Czy łatwiej jest im uzyskać dobrą, satysfakcjonującą ich pracę, poderwać fajną dziewczynę / chłopaka czy też mieć dużą grupę znajomych? Czy Polacy są postrzegani jako naród ponuraków, czy jesteśmy uśmiechnięci i umiemy korzystać z życia?
Okazuje się bowiem, że inne kraje traktują nas jako naród depresyjny i z gruntu ponury. Tym bardziej, że tak naprawdę Polacy lubią sobie ponarzekać. Duża część z nas wychodzi także z założenia, że jak już jest dobrze, to pewnie zaraz się popsuje. Nieliczni umieją cieszyć się każdym następnym dniem. W dodatku wiecznie uśmiechnięci ludzie także działają ponurakom na nerwy, bo kto widział, żeby ciągle się cieszyć?


Pomimo tego, że zajmujemy jeden i ten sam świat i napotykają nas podobne przeszkody, możemy tu znaleźć zarówno ludzi usatysfakcjonowanych z życia, cieszących się najmniejszymi drobnostkami, jak również takich, którzy uważają, że nic im w życiu nie wychodzi. W dodatku sytuacje w jakich się znajdujemy są bardzo różne i z pewnością wpływa to na stan emocjonalny wielu z nas. Mimo, że pesymizm oddziałuje podobnie jak stres, w rozsądnej dawce może być dobrym bodźcem do działania, w nadmiarze zwyczajnie szkodzi. Dlatego kluczem do czerpania przyjemności z życia jest pozytywne myślenie oraz umiejętność zauważania tego co piękne.
Dzięki niemu szybciej i łatwiej nawiązujemy znajomości, lepiej dogadujemy się z dziećmi i rodzicami oraz mamy bardziej szczęśliwe związki. Pogodni ludzie z reguły szybciej pozbywają się negatywnych emocji, nie przeżywają tak bardzo swoich porażek oraz mają mniej kompleksów. Optymiści zwyczajnie żyją dłużej. Wynika to z faktu, że nie zżera ich stres, szybciej odnajdują wyjście z trudnych sytuacji, kiedy chorują potrafią odnaleźć motywację, by wrócić do zdrowia, a przede wszystkim z dużym dystansem znoszą swoją starość. Uśmiech na twarzy drugiego człowieka zazwyczaj wywołuje u nas pozytywne uczucia. Ile prawdy jest więc w powiedzeniu, że śmiech to zdrowie? Dlaczego trzeba się dużo śmiać? Szczery i prawdziwy uśmiech angażuje mięśnie wokół oczu, policzki unoszą nam się do góry, a to w konsekwencji poprawia nasz nastrój.

Badania pokazują, że częste uśmiechanie się działa jak włącznik dobrego humoru. Pobudza się wtedy układ pomagający mięśniom w rozkurczeniu się. Dzięki temu ciało jest bardziej dotlenione i lepiej pracują nasze narządy wewnętrzne, przede wszystkim płuca oraz serce. Prowadzi to do redukcji bólu, napięcia, nasze ciało produkuje wtedy naturalne związki przeciwbólowe, dzięki czemu nie musimy za każdym razem kiedy powstaje potrzeba sięgać po pastylki przeciwbólowe.
Mózg produkuje również więcej endorfin (są to nasze naturalne opioidy), dzięki czemu mamy dobry nastrój, a także zmniejszone odczuwanie bólu. Udowodniono, że częsty śmiech pomaga w walce z depresją, która jest jedną z naszych najczęstszych chorób cywilizacyjnych. Śmiech nie tylko łagodzi jej objawy, ale także obniża niepokój, co w konsekwencji przekłada się również na cofanie jej objawów.

Każdy z nas jest w stanie zauważyć, że łatwiej nam również przebywać w towarzystwie ludzi wesołych, cieszących się życiem, którzy potrafią żartować z siebie i mają do tego ogromny dystans. Lubią oni opowiadać dowcipy, anegdoty, którymi są w stanie rozbawić innych. Dzięki temu są zawsze uśmiechnięci i czerpią z życia pełnymi garściami.

Właśnie dla takiej grupy społecznej założono stronę internetową https://jajcapp.pl/. Aplikacja oraz serwis umożliwia osobom, które chcą rozbawić innych ludzi albo zrobić im zwyczajnie psikusa, robienie anonimowo kawałów telefonicznych. Za połączenie nic się nie płaci i jest ono wykonywane z centrali firmy, dzięki temu w momencie robienia dowcipu nie wiadomo, kto jest jego pomysłodawcą. Jeśli chcesz zrobić komuś psikusa wystarczy, że jedynie wykupisz u nas dowcip, który chcesz zrobić. Na stronie internetowej https://jajcapp.pl/ jest zamieszczona lista kawałów, wystarczy wybrać dowcip Was satysfakcjonujący. Kawały telefoniczne zrobione za pośrednictwem serwisu z pewnością wywołają uśmiech na twarzy wielu ludzi. Wiele osób skorzystało już z tej usługi.

Firma ta posiada również aplikację mobilną jajcapp dostępną w Google Play. Umożliwia ona użytkownikowi wysłanie przez telefon do wybranego przez niego punktu docelowego gotowych dowcipów odtwarzanych z nagranego pliku audio. Użytkownik nie tylko ma możliwość wskazania kawału z listy dowcipów, ale także wybiera dzień i godzinę, w której odbiorca ma odebrać żart. Aplikacja jajcapp pozwala przedstawić gotowy żart nadawcy, gdyż posiada funkcję nagrywania dźwięku. Jednak nie można jej udostępniać dalej, chyba, że nadawca uzyskał wyraźną zgodę adresata żartu do dzielenia się nim z osobami trzecimi. Serwis ten ma na celu jedynie dostarczenie usługi rozrywkowej. Jeśli chcesz więc zrobić komuś anonimowo dowcip, a nie masz pomysłu jak to zrobić, ta strona jest stworzona specjalnie dla Ciebie.

Źródło: https://jajcapp.pl/