Aplikacja SpyPhone – podsłuch w telefonie

Spotykające nas obecnie różnego rodzaju smutne doświadczenia powodują, że coraz mniej zaczynamy wierzyć innym ludziom. Najczęściej takie sytuacje mają miejsce w związkach, kiedy na przykład partner lub współmałżonek nie jest z nami do końca szczery. Nie zawsze chce nam opowiadać jak mu minął dzień i gdzie był. Zdarza się też, że gdy prowadzi z kimś rozmowę przez telefon wychodzi z domu, aby nikt nie słyszał o czym prowadził dialog. Nic więc dziwnego, że w takiej sytuacji przestajemy wierzyć drugiej osobie. Pierwsze co przychodzi na myśl, to podejrzenie romansu. Co więc należałoby zrobić w takiej sytuacji? W końcu nikogo nie złapaliśmy za rękę.

Jednak wbrew pozorom nie jesteśmy kompletnie bezradni w takiej sytuacji. Nie zdajemy sobie nawet sprawy jak szybko, skutecznie, a przede wszystkim dyskretnie możemy skontrolować nasze podejrzenia. Okazuje się, że pomoże nam tutaj podsłuch na telefon, a dokładniej innowacyjna aplikacja Spyphone Android Expert.

Pomoże nam ona śledzić wszelkie rozmowy prowadzone przez telefon oraz wiadomości tekstowe współmałżonka. Poza tym nadajnik GPS pokazuje nam również aktualną lokalizacje podejrzanego, gdyż zwykle każdy w obecnych czasach nosi telefon komórkowy przy sobie. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedni moment, aby zainstalować na śledzonym telefonie komórkowym aplikację Spyphone i gotowe!
Podsłuch w telefonie działa w dodatku naprawdę dyskretnie, co jest tutaj bardzo ważne. Podejrzany nie jest nawet w stanie połapać się, że jego SMS-y oraz rozmowy są kontrolowane, a my wiemy dokładnie jakie tematy rozmów są poruszane. Ponadto istnieje możliwość nagrywania przeprowadzanych rozmów zarówno tych wychodzących jak i przychodzących. W przypadku potwierdzenia naszych wątpliwości mogą okazać się one bardzo mocnymi dowodami.

Poza tym dzięki aplikacji Spyphone możliwe jest także śledzenie na żywo osoby podejrzanej. Łatwo wywnioskujemy dzięki temu z kim dana osoba przebywa, o czym rozmawia, a nawet co robi. Możemy również nagrywać otoczenie w jakim znajduje się właściciel telefonu. W tym wszystkim pomoże nam mikrofon zainstalowany w docelowym urządzeniu. Jeszcze jedną ogromną zaletą tej aplikacji jest możliwość śledzenia na żywo ekranu urządzenia.

Przywołane wyżej walory aplikacji Spyphone podsłuch telefonu to jeszcze nie wszystko co ma nam ona do zaoferowania. Jeśli chociażby nie zdążyliśmy dowiedzieć się z kim rozmawiała wcześniej podejrzana osoba, bez problemu możemy sprawdzić historię połączeń. Na dodatek możemy zobaczyć również po jakich witrynach internetowych porusza się w ciągu dnia.

Podejrzenie małżonka o zdradę to jednak nie jest jedyna sytuacja w jakiej przydaje się podsłuch do telefonu. Okazuje się bowiem, że jest to bardzo dobre rozwiązanie w firmie, gdy boimy się, że nasz pracownik może wynieść bardzo dyskretne informacje. Mnóstwo osób wykorzystuje aplikację Spyphone w sytuacji, gdy nie do końca wierzy zatrudnionej pomocy domowej.
Niezależnie jednak w której sytuacji obecnie jesteście. Jeśli macie wątpliwości co do wiarygodności drugiej osoby skorzystajcie z aplikacji Spyphone.

Artykuł na podstawie: www.spyphone-android.pl