Kredyty gotówkowe „od ręki”

Bardzo często podejmowanymi świadczeniami finansowymi w dzisiejszych czasach, zarówno w bankach jak i w parabankach są kredyty gotówkowe. Głównie są brane z powodu niewystarczających środków pieniężnych, gdy pojawiają się na przykład nieprzewidziane wydatki.
Niekiedy jednak do sięgania po nie zachęcają nas inne rzeczy. Mowa mianowicie o atrakcyjnym oprocentowaniu, długim okresie spłaty czy często pojawiających się ostatnimi czasy dodatkowych bonusach wynikających z wzięcia kredytu. Pozwalają nam one na przykład na nieplanowany wcześniej wyjazd w czasie urlopu, mimo że nie mieliśmy jeszcze odłożonych na ten cel pieniędzy. Jeśli nie posiadamy stałego źródła zatrudnienia, a co za tym idzie nie mamy stabilnej sytuacji finansowej, żaden bank nie da nam kredytu.

Kredyt w banku mogą dostać bowiem wyłącznie wybrane osoby. Nie dość, że muszą mieć do tego określoną zdolność kredytową, to przeważnie powinni mieć też założony rachunek w banku, w którym chcą wziąć pożyczkę. W związku z tym często zakładają go na potrzeby chwili. Zazwyczaj kończy się to tym, że nawet po spłacie kredytu pozostaje nam w banku rachunek, za który bank i tak pobiera comiesięczne opłaty.
Powoduje to, że w takiej sytuacji ludzie częściej korzystają z pomocy firmy pozabankowej oferującej pożyczki gotówkowe. Dzięki niej w szybkim czasie otrzymamy zastrzyk gotówki na swoje nieprzewidziane wydatki, wyjazd wakacyjny lub nowy samochód.
Z wielu prowadzonych badań wynika, że wiele osób decyduje się na wzięcie kredytu gotówkowego właśnie z firmy pozabankowej, mimo, że posiada stałe zatrudnienie. Wynika to zazwyczaj ze zmniejszonej liczby formalności, których nie jesteśmy w stanie obejść gdy bierzemy pożyczkę w banku.
Naprawdę szybkie i proste jest wzięcie kredytu on-line. Na początki musimy wpisać kwotę jaką potrzebujemy oraz zaznaczyć satysfakcjonujący nas okres spłaty. W kolejnym kroku musimy jedynie przejść szybką procedurę weryfikacyjną.
Jeśli w dodatku posiadamy konto bankowe w tym samym banku co firma od której pożyczamy pieniądze, to jeszcze lepiej. Nie będziemy musieli bowiem długo czekać na przelew, a pieniądze zaraz po weryfikacji naszych danych otrzymamy na konto.
Oprócz tego nie musimy iść tam osobiście, tak jak w przypadku banku, w którym chcielibyśmy wziąć kredyt. W firmie pozabankowej wszelkie formalności możemy bowiem dopełnić przez internet. W dodatku kuszą nas one naprawdę niewielkimi kosztami przy niewielkiej ilości formalności.
Jeśli też potrzebujesz szybkiej pożyczki na nieoczekiwane wydatki, nie musisz iść od razu do najbliższego banku. W Polsce działa bowiem obecnie ponad sześćdziesiąt przedsiębiorstw, które na co dzień zajmują się udzielaniem kredytów.
Są to nie tylko starzy wyjadacze będący na rynku już wiele długich lat, ale też nowe przedsiębiorstwa, które dopiero niedawno wkroczyły na rynek związany z udzielaniem kredytów gotówkowych. Dzięki takiej firmie jak chwilowki.com bez wychodzenia z domu i niepotrzebnych formalności, do tego w klika minut możesz otrzymać kredyt gotówkowy.