Najlepsze miejsca w Polsce na wakacje biznesmena

Najlepsze miejsca w Polsce na wakacje biznesmenów – Ranking 2017

Decydując się na zostanie biznesmanem, musimy być świadomi tego, że wymaga to wielu poświęceń. Natłok pracy jest nieraz tak duży, że nie wiemy, w co mamy wsadzić ręce. Długie godziny spędzone w korporacjach, bądź na służbowych wyjazdach mogą bardzo męczyć. Ale gdzie w tym wszystkim znaleźć czas na jakiekolwiek wakacje? Niestety nie każdy może pozwolić sobie na długi urlop. Jednak zdarzają się też i tacy, którzy za wszelką cenę chcą gdzieś wyjechać na wakacje. I wtedy pojawia się pytanie. Gdzie najlepiej wyjechać na wakacje w Polsce będąc biznesmenem. Powinno być to takie miejsce, gdzie w razie sytuacji kryzysowej w firmie z łatwością przeprowadzisz wideokonferencję. Przedstawiamy Wam ranking, gdzie najlepiej wyjechać na krótszy, bądź dłuższy urlop.

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach

Jeżeli kochasz Mazury, koniecznie powinieneś wybrać ten hotel. Jest to jedno z najbardziej urokliwych miejsc na Mazurach. Przyjeżdżać mogą tutaj rodziny z dziećmi jak i mniejsze grupki osób. Hotel ten położony jest w samym sercu Krainy Wielkich Jezior. Znaleźć możecie tutaj ciekawe szlaki turystyczne. W dzień proponujemy, abyś wybrał się do okolicznych lasów oraz rezerwatów. W ofercie hotelu jest przewidzianych mnóstwo atrakcji. Do dyspozycji oddanych zostało 689 pokoi, więc z pewnością wybierzesz idealny dla siebie. W każdym pokoju znajdziesz prywatną łazienkę, garderobę oraz potrzebne sprzęty. Wśród atrakcji znaleźć możesz między innymi siłownię, całoroczne lodowisko oraz salon gier. Proponujemy Ci, abyś skorzystał z atrakcji wodnych. Nasz park wodny tropikana z pewnością przypadnie Ci do gustu. Pływać możesz w basenie sportowym o długości 25 metrów. Ale to nie wszystko. Znajdziesz też tutaj basen rekreacyjny, baseny z hydromasażem wewnętrzne oraz zewnętrzne, a także basen rzeka. Jeżeli chcesz dodatkowo rozpieścić się masażami, zapraszamy do naszego SPA.

Hotel Bukovina – SPA w górach

Czterogwiazdkowy hotel otoczony Tatrzańskim Pakiem Narodowym i Tatrami sprawi, że będziesz chciał tu wracać. Nasz hotel to miejsce, gdzie odnajdziesz swoją wewnętrzną równowagę oraz spokój. Jeżeli chcesz możesz relaksować się na łonie natury. Przewidzianych zostało mnóstwo atrakcji. Proponujemy Ci, abyś skorzystał z kręgli czy bilarda. Możesz także brać udział w dyskotece. Zapewniamy świetną zabawę oaz najlepszą muzykę. Korzystaj z drink baru. Nasi doświadczeni barmani spełnią twoje najśmielsze oczekiwania. Zapraszamy również, abyś odwiedził termy Bukovina. W naszych termach znajdziesz 20 basenów termalnych o temperaturze wody 28-36℃. Relaksować możesz się tutaj o każdej porze roku bez względu na warunki atmosferyczne. Na terenie term możesz korzystać z 8 rodzajów saun, od rzymskiej, aż po śródziemnomorską. Warto wspomnieć, że w naszym hotelu znajdziesz idealnie przystosowane miejsce do poprowadzenia konferencji.

Sheraton Sopot Hotel

Jeżeli kochasz przebywać nad morzem, a w ciągu roku niestety nie masz okazji bywać w tych okolicach, proponujemy Ci wakacje w Sopocie w hotelu Sheraton. Wybierać możesz spośród dwuosobowych pokoi, aż po apartamenty. Będąc w Sopocie na pewno musisz odwiedzić słynne molo. Sheraton to hotel z widokiem na Bałtyk. Jeżeli chciałbyś doświadczyć chwili rozpieszczenia i radości, skorzystaj z usług naszego SPA. Przedstawiamy bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych. Będąc gościem naszego hotelu, masz dostęp do wszystkich udogodnień, takich jak całodobowy room service, klimatyzowane pomieszczenia, pralnia oraz darmowy dostęp do Internetu. Zachęcamy, abyś skorzystał z naszej konferencyjnej sali. Oferujemy 17 sal przystosowanych do poprowadzenia konferencji. Jeżeli nie lubisz biernie spędzać czasu nad morzem, wybierz nasz pakiet Sheraton fitness.