Niezapomniany urlop w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich

Okres zimowy kojarzy nam się przeważnie z wypoczynkiem w górach oraz sportami zimowymi. To czas, kiedy prawie każdy marzy o spędzeniu choćby kilku dni pośród malowniczo ośnieżonych szczytów górskich. Niewiele jest osób, które myślą w tym okresie o zaplanowaniu letniego urlopu. Bardzo często zdarza się, że wraz z nadejściem upalnych dni stwierdzamy, że nadszedł czas, aby zaplanować letnie wakacje. Niestety zwykle okazuje się, że za późno już na spędzenie urlopu w wymarzonym miejscu, ponieważ ci bardziej rozważni zapewnili już danemu hotelowi czy ośrodkowi wypoczynkowemu komplet rezerwacji. Po długich i jałowych poszukiwaniach miejsc noclegowych w interesującym nas terminie, jesteśmy zmuszeni niestety wziąć to, co zostało. Kończy się to zazwyczaj urlopem spędzony na codziennych, długich, rodzinnych wędrówkach z miejsca noclegu na plażę, z bagażem w postaci dmuchanego koła do pływania, wiaderek i foremek dla pociech, leżaka, koca, ręczników, torby z napojami i Bóg wie czym jeszcze. Nie raz podczas wakacyjnego wyjazdu mamy okazję oglądać taki widok, a jeszcze gorzej jeśli sami go przedstawiamy, Trudno nazwać tak spędzony urlop urlopem wypoczynkowym. Jednak nie musi tak być. Jeszcze zimą należy zastanowić się, gdzie chcielibyśmy spędzić letnie wakacje. Można wtedy nie tylko zarezerwować termin w naprawdę malowniczych miejscach, ale także znając cenę pobytu, zaplanować rodzinny budżet tak, aby móc skorzystać z dostępnych tam atrakcji. Warto postawić na sprawdzony i wiarygodny ośrodek wypoczynkowy, który posiada bogatą ofertę zarówno dla osób pragnących się zrelaksować jak i dla tych preferujących aktywny wypoczynek.

Jednym z takich właśnie miejsc jest z pewnością mazurski Ośrodek Wczasowy HELENA. Znajduje się on w bardzo wyjątkowym miejscu nad słynącym ze swojej czystości jeziorem Gołdopiwo. Jezioro i jego okolice objęte są strefą ciszy, co umożliwia urlopowiczom prawdziwy odpoczynek wśród urokliwej mazurskiej przyrody. Mazury w odróżnieniu od przepełnionych nadbałtyckich plaż i większych górskich miejscowości, pozwalają odetchnąć i dają naprawdę ogrom możliwości dla osób nastawionych na spędzenie tam wakacji. Ośrodek Wczasowy HELENA jest położony w samym ich sercu – krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Aby zarezerwować pobyt w tym właśnie miejscu wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarce: ośrodek wczasowy Mazury lub ośrodek wypoczynkowy Mazury. Każdy, kto spędzał tam wczasy może polecić go z całą odpowiedzialnością.

Na infrastrukturę ośrodka składają się 2 budynki hotelowe, domki letniskowe oraz miejsca umożliwiające aktywny wypoczynek jak choćby boisko do koszykówki, czy plac zabaw dla małych urlopowiczów. W budynkach zlokalizowana jest także siłownia, kręgielnia, pokój zabaw dla dzieci,sauna oraz jacuzzi. Ośrodek posiada własną plażę, wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz miejsce na grilla i ognisko. Wieczory można sympatycznie spędzić w kawiarni z tarasem widokowym lub sali kominkowej z barkiem. Teren ośrodka to idealne miejsce dla miłośników spacerów. Alejki, krzewy ozdobne oraz zaciszne altanki z ławeczkami tworzą niezapomniany klimat. Ośrodek Wypoczynkowy HELENA to naprawdę cudowne miejsce, które zapewni prawdziwy wypoczynek wśród przyrody z dala od miasta. Każdy znajdzie tam z pewnością coś satysfakcjonującego.