Noclegi – Szczyrk, najlepsze miejsce

Szczyrk jest miastem typowo turystycznym i wypoczynkowym. Odnajdziemy tutaj mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Miejsce to jest zatem idealne do wypadów i wakacji rodzinnych, które możemy spędzić w niepowtarzalnym, górskim klimacie. Odnajdziemy tutaj wiele stacji narciarskich, skoczni czy jaskini, które dla ludzi z nizin stanowią znakomite obiekty turystyczne. Nie mniej ciekawie będzie na pieszych szlakach turystycznych, na których można podziwiać piękno gór i górskiej przyrody. Miasto położone jest niezwykle malowniczo, górują nad nim przepiękne szczyty – warto tu wspomnieć chociażby najwyższy szczyt Skrzyczne. Beskidy, bardzo zyskujące w ostatnich latach uznanie turystów z Polski i zagranicy, kuszą swoim pięknem i zachęcają do wypoczynku.

Noclegi Szczyrk

Planując wyjazd, weekend lub wakacje, warto dokładnie przemyśleć, gdzie będziemy nocować. Jest to chyba najbardziej podstawowy aspekt wyprawy i jednocześnie najważniejszy dla naszego komfortu. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że warto wybierać miejsca dobrze sprawdzone, kierując się przy tym opinią innych gości. Szereg takich opinii odnajdziemy w internecie dzięki wizytówkom i mapom Google. Warto zobaczyć, jakie są mocne i słabe strony obiektu, który planujemy wybrać na naszą wycieczkową siedzibę.

noclegi-szczyrk

Spośród licznych propozycji noclegowych pensjonatów i hoteli, na największą uwagę zasługuje kompleks Novy Szczyrk, który oferuje liczne atrakcje i niezwykle wygodne apartamenty. Odnajdziemy tu strefę SPA, saunarium, narciarnię czy rowerownię. Świetnie wyposażone apartamenty zostały także docenione przez wielu gości w sieci – obiekt w samym sercu Szczyrku ma średnią ocen 5,0 wśród odwiedzających. Wiadomo jak duża jest to rzadkość – takie uznanie odwiedzających to swoisty unikat w skali regionu. Warto tu po prostu przyjechać!