Jerzy Romanowski – Twój trener osobisty

Któż z nas nie pragnie mieć wspaniałej, szczupłej sylwetki. Jedni chcą się ładnie prezentować, inni pragną dobrze wyglądać dla samych siebie, jeszcze inni stawiają po prostu na zdrowie. Warto zatrzymać się na chwilę i zwrócić uwagę na ten fakt zwłaszcza w czasach, w których grozi nam otyłość społeczna. Żyjąc w szybkim tempie często sięgamy po kaloryczne, niezdrowe jedzenie. Nieliczni uprawiają sporty, a do tego robimy się bardzo wygodni, coraz częściej rezygnujemy ze spacerów, jazdy na rowerze, ponieważ wybieramy samochód z czystego lenistwa.


Niektórzy chcąc spełnić marzenia o wspaniałej sylwetce korzystają z dostępnych w internecie treningów, inni sami dobierają sobie zestaw ćwiczeń i trenują samodzielnie. Mimo, że każdy z nas chciałby jak najlepiej wyglądać nie jest łatwo samemu wyznaczyć sobie zadania dla osiągnięcia szczupłej sylwetki i zgodnie z nimi postępować. Ciężko jest być samemu na tyle konsekwentnym, aby regularnie chodzić na siłownię lub ćwiczyć w domu jak również stosować różnego typu diety. Często także zdarza się, że wykonywane przez nas ćwiczenia nie przynoszą zamierzonego efektu, gdyż będąc laikami w tej branży dobieramy je nieodpowiednio do redukcji tkanki tłuszczowej lub poprawy masy mięśniowej w różnych partiach ciała.
Często widzimy w mediach, że niektóre sławne osoby chcąc uzyskać idealną sylwetkę korzystają z usług tak zwanego trenera personalnego. Obecnie jednak nie jest to zarezerwowane wyłącznie dla gwiazd. Każdy z nas bowiem, bez względu na wiek oraz płeć może skorzystać z usług trenera indywidualnego, dzięki czemu pod okiem specjalisty znacznie szybciej uzyskamy zamierzony efekt.


Jeśli pragniecie skorzystać z usług trenera indywidualnego warto zwrócić uwagę na osobę Jerzego Romanowskiego, który posiada długoletnie doświadczenie jako trener personalny. Kraków posiada wielu trenerów, jednak nie każdy potraktuje Was tak indywidualnie. Nie tylko pomoże wyznaczyć indywidualny plan ćwiczeń w zależności od zamierzonego efektu, ale również rozpisze odpowiedni plan żywieniowy skorelowany z celami treningowymi. Dieta będzie dobierana też indywidualnie do Waszych potrzeb – uwzględni nie tylko Waszą kondycję fizyczną ale również możliwości finansowe, a przede wszystkim stan zdrowia, dzięki czemu nie będziecie odczuwać głodu ani przemęczenia.
Trener Jerzy Romanowski w swojej ofercie oprócz treningów redukujących tkankę tłuszczową oraz poprawiających masę mięśniową posiada też treningi prozdrowotne, które pozwalają odzyskać sprawność fizyczną i wzmocnić kręgosłup po przebytych urazach. Bardzo ciekawym treningiem, który Pan Jerzy prezentuje na swojej stronie jest trening z którym możecie przygotować się do sezonu narciarskiego – polega na poprawie kondycji, a przede wszystkim na wzmocnieniu dolnych partii mięśniowych.
Bez względu na to jaki efekt chcecie uzyskać, czy zależy Wam na smukłej sylwetce, masie mięśniowej, poprawie stanu zdrowia czy kondycji „trener personalny Kraków” – Jerzy Romanowski pomoże Wam uzyskać zamierzony cel, a wykonywane ćwiczenia przynoszące efekty pomogą również poprawić Wasze samopoczucie oraz zdrowie psychiczne.

Więcej na: http://www.trenerjerzyromanowski.pl