Smaczny przystanek w drodze do Zakopanego

Szukasz restauracji z zajazdem gdzie nie tylko dobrze się wyśpisz, ale skosztujesz pysznej kuchni regionalnej, spędzisz miło czas z całą rodziną i weźmiesz udział w imprezach tematycznych organizowanych przez http://krakowiacyigorale.pl ? Jeśli szukasz dodatkowo, przyjemnego miejsca, w którym będziesz mógł zorganizować wesele – wraz z noclegiem – doskonale trafiłeś!

Zajazd i restauracja Krakowiacy i górale znajduje się przy Zakopiance.

Jesteś tu przejazdem? Jesteś zmęczony, chcesz zjeść coś dobrego a może zatrzymać się na miły weekend? Tu spędzisz nie tylko miło i smacznie dzień, ale możesz tu zorganizować wesele, chrzciny, kolacje z różnych okazji, a nawet potańczysz z przyjaciółmi przy muzyce na żywo!

Restauracja organizuje imprezy świąteczne i okolicznościowe, sylwestra, spotkania rodzinne, imprezy plenerowe z grillem. To doskonale miejsce nie tylko dla rodziny i przyjaciół – ale świetnie sprawdzi się również podczas firmowych wyjazdów integracyjnych.

Na stronie http://krakowiacyigorale.pl znajdziecie pełną ofertę zajazdu – zobaczycie jak wyglądają pokoje, co ma w ofercie restauracja, w jakich imprezach okolicznościowych możecie wziąć udział, jak wygląda organizacja wesel czy poznacie ofertę specjalną. Przez stronę przeniesiecie się również do sklepu online, zamówicie tort, albo przepyszne praliny!

Co znajdziecie w ofercie kuchni?

Kuchnia regionalna oferuje nam wiele pyszności – niezależnie od pory dnia, każdy najbardziej wymagający smakosz znajdzie tu dla siebie coś pysznego!

Smaczne dania góralskie zachwycą każdego –

kuchnia oparta jest na niepowtarzalnych recepturach góralskich a także na tradycyjnej kuchni staropolskiej. W restauracji a nawet w sklepie online znajdziecie przetwory różnego typu, marynowane grzyby, warzywa, dżemy, własnej produkcji torty i ciasta a nawet kompoty. Ponad to różnego rodzaju pierogi, kluski czy makarony – wszystkie potrawy są przygotowywane ze swojskich jaj prosto od kur, z mąki prosto z młyna i z wędzonych mięs i wędlin, które restauracja sama wędzi.

Co znajdziecie w menu? wszystkim znana kwaśnica na gęsinie, szaszłyki z indyka, golonko, filet z kaczki, pieczeń z dzika, ćwiartka gęsi i wiele, wiele innych – w ofercie znajdziecie również dania typowo w ramach śniadania czy kolacji.

W każdy weekend w restauracji odbywa się festiwal golonek podawanych z pysznym, zimnym piwem lanym prosto z beczki!