A-Z TECHNIK – budowa konstrukcji stalowych i wynajem sprzętu budowlanego

Ostatnimi czasy nieustannie przybywa budynków o ogromnych powierzchniach, mowa o apartamentowcach, wieżowcach, galeriach handlowych czy magazynach produkcyjnych. Nikt jednak nigdy nie zastanowił się od czego zaczyna się budowa tak olbrzymich konstrukcji, aby były one w stanie utrzymywać mnóstwo sklepów, ogromną liczbę klientów czy całe linie technologiczne wraz z pracownikami.

Budowa tego typu obiektów zaczyna się bowiem od ogromnych słupów stalowych, które tworzą stabilne ramy główne. Do nich za pomocą wielkich śrub przymocowywane są słupy drugorzędne, rygle dachowe oraz inne różnego rodzaju niezbędne usztywnienia. Dzięki takim właśnie ramom i stelażom będą w stanie utrzymywać stropy i kolejne warstwy tych niesamowitych konstrukcji. Pomyślcie jak wielkie stalowe elementy muszą być już stworzone w zakładach produkcyjnych, przewożone na budowę ogromnymi pojazdami, a dźwigami podnoszone i umieszczane w odpowiednim miejscu w obiekcie.

Produkcją stalowych elementów oraz innych tego typu rozwiązań, jak również tworzeniem całych stalowych konstrukcji zajmuje się firma A-Z TECHNIK Kamil Mazurkiewicz ze Strzałkowa pod Radomiem. Posiadają odpowiednią wiedzę i długoletnie doświadczenie w tej branży. W dodatku oprócz projektowania tego typy rozwiązań do ich głównej działalności należą również inne zadania, jak na przykład montaż instalacji elektrycznych i przemysłowych, instalacji sprężonego powietrza czy wyciągów odciągów zanieczyszczeń i pyłu.

Do budowy ogromnych konstrukcji stalowych niezbędny jest ogromny sprzęt budowlany, który firma A-Z TECHNIK Kamil Mazurkiewicz oczywiście posiada w swoim asortymencie. Rosnące potrzeby rynku na tego typu urządzenia spowodowały, że przedsiębiorstwo prowadzi również wynajem sprzętu budowlanego Warszawa Radom Kielce mazowieckie to rejony, w których oferuje swoje usługi. Dodatkowo sprzęt ten obsługuje operator, który doskonale zna się na rzeczy. Dzięki czemu mamy pewność, że usługa będzie wykonana kompleksowo.

Chcecie wiedzieć więcej na temat firmy A-Z TECHNIK? Jeśli tak, wejdźcie na stronę www.aztechnik.pl