Instor – kompleksowe instalacje

Budujesz dom?

Potrzebujesz kompleksowych rozwiązań, które pomogą zaoszczędzić Ci pieniądze? Szukasz rozwiązań do swojego starego domu, ponieważ chcesz dokonać jego modernizacji? Szukasz fachowców, którzy pomogą Ci ze wszystkim od „a” do „z” ?

Koniecznie odwiedź stronę internetową firmy Instor i przekonaj się jak bardzo mogą Ci pomóc! Poprzez stronę możesz skontaktować się z firmą, fachowcy oddzwonią, umówicie się na spotkanie by omówić szczegóły usług.

Tego typu zlecenia na założenie nowej instalacji bądź modernizację starej warto jest zlecić fachowcom, którzy nie tylko pomogą w założeniu samej instalacji, ale również wykonają cały jej projekt a w razie potrzeby – przyjadą i będą serwisować sprzęt.

Firma Instor (http://instor.pl) od 2011 roku działa na rynku budowlanym, dzieli się wiedzą a także doświadczeniem ze swoimi, nawet najbardziej wymagającymi klientami. Misja? Kompleksowa obsługa instalacji – od projektu, poprzez dobór materiałów i sprzętów, aż po montaż i serwisowanie.

Fachowcy z firmy Instor pragną się wciąż rozwijać, by jeszcze lepiej móc służyć swoim klientom. Wciąż także poszerzają zakres usług, które oferują.

Co oferuje firma Instor?

Instalacje CO, Fotowoltaika, Instalacje wod-kan, Pompy Ciepła, Rekuperacja, Klimatyzacja – ponadto –

– Doradztwo w zakresie doboru materiałów.

– Kompleksowe wykonanie projektu.

– Serwis i konserwacja założonych urządzeń i instalacji.

Ponadto, firma pomaga w uzyskaniu dotacji („Czyste powietrze” i „Mój prąd”) – fachowcy przeprowadzą cały proces od przygotowania wniosku aż po montaż nowego kotła czy prace związane z ociepleniem budynku.

Firma zajmuje się wymianą źródeł ciepła, wentylacją mechaniczną z odzyskaniem ciepła, instalacją centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, a także oferuje montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych.

Firma instor w liczbach!

10 lat na rynku.

Ponad 600 wykonanych instalacji różnego typu.

Blisko 2400 zadowolonych klientów.

Ponad 140 podłączonych piecy.