Śląskie Centrum Edukacji OŚWIATA – zdobądź certyfikat!

Jeśli pracujecie w branży związanej ze spedycją lub transportem krajowym lub międzynarodowym warto pomyśleć o zdobyciu dodatkowych uprawnień. Rozszerzenie kompetencji z pewnością pomoże Wam rozwinąć skrzydła w firmie transportowej. Okazuje się, że bardzo przydatnym dokumentem w tej branży jest Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym – Przewóz Osób oraz Przewóz Rzeczy.

Tego typu dokument upoważnia bowiem do wykonywania wielu dodatkowych zadań związanych z organizacją przewozów w przedsiębiorstwie. Dzięki temu możemy szybko awansować w firmie w której pracujemy. Nie musimy być bowiem tylko kierowcą. Dzięki posiadaniu przez nas dodatkowych kompetencji i uprawnień, pracodawca nie musi zatrudniać dodatkowej osoby, a nam może powierzyć zadania, za które możemy mieć dodatkowe korzyści finansowe.

Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym – Przewóz Osób oraz Przewóz Rzeczy otwiera dodatkowo nowe furtki. Uprawnia bowiem do uzyskania licencji spedytora na wykonywanie pośrednictwa w zakresie wykonywania transportu drogowego rzeczy. Poza tym nie zapominajmy, że jeśli chcemy założyć własną działalność związaną z transportem i spedycją taki certyfikat jest warunkiem koniecznym. Bez posiadania takiego dokumentu możemy zapomnieć o założeniu własnej działalności transportowej.

By móc podejść do państwowego egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych należy jednak w pierwszej kolejności przejść kurs certyfikat kompetencji. To na nim zdobędziemy niezbędną wiedzę, która pozwoli nam zdać egzamin.

Warto również poszukać ośrodka, w którym zarówno możemy przejść kurs jak i podejść do egzaminu. Wspaniałym rozwiązaniem będzie tutaj Śląskie Centrum Edukacji OŚWIATA w Katowicach. Ośrodek ten posiada nie tylko wykwalifikowaną kadrę, ale zapewnia również dostęp do testów i materiałów na platformie szkoleniowej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie uzyskania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym – wejdź na stronę www.certyfikatkatowice.pl.