Aranżacja w stylu HomeKONCEPT 13 – zainwestuj w drewno!

Coraz częściej wprowadzamy drewno do aranżacji naszych domów i mieszkań. Powraca bowiem ono w wielkim stylu. Projekty z jego udziałem pojawiają się już bowiem w wielu katalogach i czasopismach związanych z aranżacjami wnętrz. To samo dotyczy również katalogów związanych z projektami całych domów. Drewnianych akcentów możemy tam bowiem dostrzec mnóstwo. Sama elewacja budynków jest poniekąd oparta na wielu ciekawych drewnianych akcentach, które z pewnością dodają jej elegancji i sprawiają, że projekt staje się ciekawszy i również bardziej atrakcyjny z punktu widzenia klienta.

To samo dotyczy również wnętrz. Na każdym kroku w wielu wewnętrznych aranżacjach również znajdziemy wiele drewnianych rozwiązań i dodatków. Niezależnie czy jest to salon, kuchnia czy nawet łazienka. W dodatku wzrost zainteresowania drewnem spowodował, że powstał tak zwany nowy styl w projektowaniu uwzględniający to, że dom zawiera z pewnością mnóstwo drewnianych akcentów. Mowa o tak zwanym stylu HomeKONCEPT 13, który opiera się w dodatku o rozwiązania wykorzystujące tylko prawdziwe drewno, a nie jak wielu mogłoby przypuszczać jego imitację. Dzięki temu rozwiązania te mogą być stosowane, gdyż prawdziwe drewno pochodzące z bardzo dobrych gatunkowo drzew jest z pewnością bardzo trwałe. Z wiekiem jeszcze lepiej się prezentuje.

W dodatku styl ten nie dotyczy już wyłącznie projektów całych domów. Powstają również inne elementy „ochrzczone” tą nazwą. Należą do nich na przykład stoły drewniane na wymiar, a więc jak się domyślacie stoły drewniane HOMEKONCEPT 13. Dzięki temu klient wie, że wspaniale wpasują się one do drewnianego wystroju stworzonego zgodnie z tą właśnie koncepcją.

Pamiętajmy również o tym, że warto zainwestować w schody drewniane, które dopełnią wystroju całego wnętrza. W końcu jeśli urządzamy mieszkanie w stylu HOMEKONCEPT 13 nie możemy zastosować rozwiązania jakim są ciężkie betonowe schody. Idealnie sprawdzą się tutaj na przykład schody skrzynkowe, schody półkowe czy schody dywanowe. Te ostatnie mimo że nie posiadają belki podporowej są bardzo stabilne, a także i trwałe, z pewnością posłużą nam przez wiele drugich lat.

Jeśli więc chcesz nadać swojemu wnętrzu wyjątkowy klimat zainwestuj w drewno!