Tarot tak nie udzieli Ci odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań

Tarot miłości, tarot partnerski czy tarot kariery? A może będzie satysfakcjonował Cię tarot tak nie, jeśli masz jedno proste pytanie odnośnie jakiejś decyzji i oczekujesz na nie prostej odpowiedzi? Karty pokażą nam wtedy konsekwencje określonych wyborów. O co jeszcze tak naprawdę pytamy kart Tarota udając się do wróżbity?

Wiele osób bardzo często nie wie nawet o co zapytać. Dotyczy to w dużej mierze ludzi, którym los ciągle rzuca kłody pod nogi. Mimo szczerych chęci nie mają już sił, aby iść dalej. Warto w takiej sytuacji na sam początek zapytać o samych siebie. Karty „powiedzą” nam wtedy czego pragnie nasza dusza, czego się boimy, czego tak naprawdę chcemy od życia? Może warto czasami zmienić kierunek o 90 stopni i podążyć w zupełnie inną stronę. Tam być może czeka na nas coś lepszego.

Karty Tarota są w stanie powiedzieć nam wszystko o naszym życiu, a czasami wiedzą nawet więcej niż byśmy chcieli usłyszeć. Talia ta znana już była w starożytności, a tajemna wiedza o prawach duchowych już od wieków intrygowała wielu ludzi. Magia, tajemnica i siła, tym właśnie przemawiają do nas Karty Arkana.

Talię Tarota dzielimy na karty Wielkie Arkana i Małe Arkana. Te pierwsze używane są znacznie częściej niż te drugie. Składają się z 22 pięknie zdobionych, malowniczych kart, z których każda jest inna. Talię tą rozpoczyna karta „0” – Głupiec. Na pierwszy rzut oka charakteryzuje on pustkę, naiwną otwartość wobec życia. Jednak karty Tarota są przewrotne. Ta pustka i „bezmyślność” to tylko pozory. Zdradza ona wielką dojrzałość. Trzeba bowiem mieć olbrzymią odwagę, aby pozwolić życiu się prowadzić. Karta ta ma więc kojarzyć się nie z Głupcem, ale z błaznem. Jego przywilejem było nabijanie się z króla i nie ponoszenie za to konsekwencji. Być może był on bardzo mądrym człowiekiem, a nie Głupcem?

To tylko jedna z 22 Wielkich Kart Arkana. Znajdują się w niej jeszcze inne intrygujące karty. Czy kobieta na tronie papieskim nie jest intrygująca? Cóż za przesłanie może nieść ze sobą ta karta. A postać wisząca głową w dół? To tylko kilka z 22 kart Wielkich Arkana. Jeśli więc chcesz odczytać swoją przyszłość, teraźniejszość, a może zobaczyć przeszłość udaj się do kompetentnej osoby, która potrafi czytać karty Tarota. Wiele osób wstydzi się twarzą twarz opowiadać o swoich problemach. W takich przypadkach warto wejść na stronę https://www.astrohoroskop.net.pl/tarot-tak-nie_5/. Postępując zgodnie z instrukcją możesz znaleźć tam odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań.