WNCG Akademia WiFi – zbadaj zasięg swojej sieci WiFi

Wielu ludzi współcześnie nie wyobraża już sobie życia bez internetu. Jest on niemalże w każdym domu Oprócz tego prawie każdy z nas ma go też w swoich nowoczesnych telefonach.
W naszych domach pracuje on przeważnie na bazie bezprzewodowej sieci WiFi. Podobnie jak w wielu małych firmach oraz olbrzymich korporacjach. Wiele przedsiębiorstw swoje usługi oferuje tylko za pośrednictwem internetu. Ich działania opierają się wyłącznie na jego prawidłowej pracy. Dlatego bez dostępu do dobrze działającego i szybkiego internetu od razu mogłyby zamknąć swoją działalność. W dużych zakładach wymiana informacji między poszczególnymi działami odbywa się już za pomocą internetu. Tak ważne jest dlatego jego prawidłowe działanie.
Na szczęście specjalistyczna, bezprzewodowa sieć WiFi jest w stanie zagwarantować szybką, a zarazem bezpieczną łączność z internetem setkom, a nawet tysiącom osób. Profesjonalna sieć może być naprawdę bardzo wydajna.
Bardzo ważne jednak, aby wprowadzając do przedsiębiorstwa sieć WiFi wybrać odpowiednią do tego firmę, która zrobi to właściwie na każdym etapie wdrożenia. Z pewnością idealnie zrobi to WNCG Akademia WiFi, mająca siedzibę w Warszawie. Ma bowiem olbrzymią praktykę w tej branży. Z pewnością poświadczą o tym dziesiątki zadowolonych klientów z przeróżnych gałęzi przemysłu.
Kluczowym elementem podczas wdrożenia całego systemu sieci bezprzewodowej WLAN w ogromnym przedsiębiorstwie jest przede wszystkim stworzenie właściwego projektu. To właśnie na jego etapie musi zostać uwzględnione i zagwarantowane: niezawodność, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność całego systemu.
WNCG Akademia WiFi ma w dodatku nie tylko przytoczone wcześniej doświadczenie, ale również odpowiednie ku temu umiejętności. Każdy może bowiem skorzystać z szerokiej gamy dedykowanych usług. Dzięki nim możesz mieć w swoim przedsiębiorstwie bardzo wydajną, a przede wszystkim bezawaryjną sieć WiFi. WNCG Akademia WiFi doskonale zdaje sobie bowiem sprawę na czym polega sprawne wprowadzenie technologii oraz infrastruktury WLAN, jak również dedykowanych do tego urządzeń. Jako nieliczni w tej branży zdołają zebrać te wszystkie potrzebne elementy i kompleksowo je wdrożyć.
W dodatku w swoich zabiegach opierają się o normy takich firm jak: Extreme Networks, Cisco Meraki, Aruba, Aerohive oraz Juniper. Do każdego nowego projektu podchodzą co najważniejsze indywidualnie. Traktują go tym samym z pełną rzetelnością oraz zaangażowaniem. W odróżnieniu od konkurencji w ramach usług powdrożeniowych zapewniają nie tylko serwis i utrzymanie ciągłości pracy sieci, ale też szkolenia techniczne jeśli zajdzie oczywiście taka konieczność.
Oprócz tego jako nieliczni posiadają w swojej ofercie audyt i optymalizację sieci WLAN. W jego skład wchodzi analiza oraz badanie zasięgu sieci WiFi. Działania te prowadzone są zazwyczaj w celu oceny jej bezpieczeństwa, a także sprawdzenia wydajności sieci WiFi. Pomagają na przykład skontrolować jak wzajemnie wpływają na siebie urządzenia systemu komunikacji bezprzewodowej z tymi w organizacjach sąsiednich.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na: https://akademiawifi.pl/