Program do faktur z magazynem LoMag

Prowadząc własny biznes chcielibyśmy zarządzać nim jak najefektywniej, oszczędzając nie tylko pieniądze ale i czas, jednocześnie maksymalizując zyski. Ogromną część czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na rozwój tracimy na tak zwaną „robotę papierkową”, będącą niestety integralną częścią prowadzenia własnej firmy. Wiele obecnie funkcjonujących przedsiębiorców tworzy dokumentację wypisując ręcznie faktury, rachunki, WZ i inne dokumenty. Niekończące się przepisywanie danych kontrahentów, czy wpisywanie nazw produktów na kilkudziesięciu fakturach miesięcznie zajmuje ogromną ilość czasu. Są jednak sposoby, aby tę pracę udogodnić i sprawić, aby była o wiele szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Jednym z tych sposobów jest wyposażenie własnego przedsiębiorstwa w program do faktur LoMag. To niebywale efektywny, fachowy i wszechstronny program. Działa sprawnie i bezproblemowo, a oszczędzając czas gwarantuje firmie przewagę nad konkurencją. Jest to oprogramowanie intuicyjne i niebywale proste w obsłudze. Oferuje całościową obsługę sprzedaży z systemem zarządzania fakturami, paragonami oraz rozliczeniami płatności. Zasadniczym zadaniem programu jest zmodernizowanie komunikacji w firmie i poprawa jakości obsługi klientów. Gwarantuje ono ciągłą pracę w sieci lokalnej i umożliwia pracę przez Internet, a to wszystko dzięki temu, że jest oparty na profesjonalnej bazie Microsoft SQL Server. Program obsługuje również czytniki kodów kreskowych, urządzenia fiskalne i kolektory danych, co pozwala zaoszczędzić czas i wykluczyć czynnik błędu ludzkiego. Aby móc w sposób ciągły monitorować i wprowadzać zmiany za pomocą telefonu komórkowego, program do faktur z magazynem posiada, zintegrowaną z bazą LoMag, aplikację na system Android. Moduł do obsługi magazynu umożliwia automatyczne generowanie dokumentów magazynowych, prowadzenie gospodarki magazynowej zarówno w ujęciu wartościowym jak również ilościowym, a także projektowanie etykiet logistycznych i całościową obsługę kodów kreskowych. Program do wystawiania faktur LoMag jest wyposażony w moduł ułatwiający współpracę z klientami.

Gwarantuje pełną obsługę zamówień odebranych od odbiorców oraz kierowanych do dostawców wraz z możliwością projektowania ofert. Program do faktur z magazynem daje również możliwość dokonania analizy zapotrzebowania w oparciu o zamówienia, automatyczne tworzenie dokumentacji magazynowej oraz planowanie dostaw. Aby ułatwić fakturowanie program posiada gotowe szablony faktur w języku angielskim i rosyjskim. Oprócz tego obsługuje wszystkie waluty, a także pobiera automatycznie ich kursy z NBP. System pozwala na tworzenie faktury proforma, a po uiszczeniu przez zamawiającego wpłaty, za pomocą jednego kliknięcia można ją zmienić w fakturę końcową, dodatkowo generując dokument WZ. LoMag to naprawdę bardzo prosty program do fakturowania, pozwalający jego użytkownikowi zarządzać różnymi rodzajami faktur. Nie tylko samodzielnie definiuje stawki VAT, ale umożliwia rozliczenie podatku VAT w innej walucie niż wybrana na fakturze sprzedaży. Wystawienie faktury nie zawsze oznacza zakończenia transakcji. Często zdarza się, że dane transakcji wymagają poprawy lub klient decyduje się na zwrotu towaru. Program do wystawiania faktur ułatwi wprowadzenie poprawek i skorygowanie wszelkich nieprawidłowości. Ponadto automatycznie wygeneruje korektę WZ, aby stan magazynu był zgodny. Program do fv LoMag automatyczne pobiera aktualne dane kontrahenta z Głównego Urzędu Statystycznego na podstawie NIP, umożliwia zdefiniowanie własnych pól opisujących klientów, towary i faktury VAT. Program posiada wizualny edytor szablonów do projektowania wszystkich rodzajów dokumentów w każdym języku, tworzący faktury z LOGO, fotografiami i kodami kreskowymi, dający możliwość importu danych z Excela i plików tekstowych. Całkowita integracja ze wszystkimi modułami LoMag pozwala na monitorowanie relacji między dokumentami, a także konfigurowanie raportów według własnych wymogów i eksport danych z tabel do Excela. Ten program do pisania faktura jest nieoceniony z uwagi na ogromną ilość zalet.

Prócz tych opisanych wyżej należą do nich: możliwość importu istniejących danych (towary, stany, kontrahenci, ..) z plików XLS, XLSX, TXT, CSV oraz konfigurowalne wydruki etykiet z kodami kreskowymi dla towarów: EAN, CODE 128, QR Code. Niezwykle ważna w związku z obsługą programu jest jego intuicyjność w tworzeniu indywidualnych wydruków dla wszelkich dokumentów oraz możliwość wykorzystania danych znajdujących się na dysku komputera. LoMag obsługuje także format PDF, automatycznie wysyła dokumenty na pocztę internetową klienta, a także daje możliwość kontrolowania płatności na podstawie dokumentów kasowych. Program umożliwia skonfigurowanie alarmów dla wybranych danych, jak również na dostosowanie wyglądu raportów i innych dokumentów do własnych potrzeb. Oprogramowanie LoMag daje użytkownikowi nieograniczone możliwości, co usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Podniesie wydajność firmy i pozwoli na zarządzanie dokumentacją za pomocą telefonu komórkowego. Powinno się zakupić go i wyprzedzić konkurencję.